This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Dokonaliśmy aktualizacji naszej Polityki Prywatności. Kliknij tutaj aby przejrzeć zaktualizowaną wersję.

Koktajl odżywczy Formuła 1 o smaku bananowym

Print
4462_PL_BananaCream_Square250

Charakterystyka produktu
Formuła 1 zapewnia wygodę, odżywianie i przyjemność smaku – wszystko w formie jednego koktajlu.
Idealna kompozycja białka wysokiej jakości, błonnika, witamin i soli mineralnych - nie musisz już dłużej wybierać między zdrowym posiłkiem a wygodą, ponieważ Formułę 1 przyrządzisz łatwo i szybko!

  • Dostarcz swojemu organizmowi potrzebnych składników odżywczych, nie rezygnując ze swoich preferencji lub wymogów diety. Składniki F1 o smaku bananowym pochodzą ze źródeł wegańskich. Koktajl nie zawiera glutenu, sztucznych barwników ani sztucznych aromatów.
  • Formuła 1 to zamiennik posiłku zawierający kluczowe makro- i mikroskładniki odżywcze, w tym dużo białka przyczyniającego się do wzrostu masy mięśniowej, oraz ekstrakty roślinne, w tym ziołowe.
  • Delektuj się Formułą 1 jako pożywnym śniadaniem, obiadem lub kolacją, wspierającym prowadzenie aktywnego stylu życia i osiąganie celów w zakresie wagi ciała*.
  • Zawiera 25 witamin i składników mineralnych, w tym witaminę D, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, oraz witaminę C przyczyniającą się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Główne korzyści

  • 222 kcal/porcja
  • 18 g białka w porcji, przyczyniającego się do wzrostu masy mięśniowej
  • 4 g błonnika/porcja
  • Porcja zaspokaja co najmniej 38% dziennego zalecanego spożycia 25 witamin i soli mineralnych, w tym chromu, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
  • Składniki wegańskie, bez glutenu i sztucznych barwników, aromat naturalny.

SPOSÓB UŻYCIA
Delektuj się Formułą 1 o smaku bananowym jako pożywnym posiłkiem. Przed użyciem delikatnie wstrząśnij pojemnikiem, ponieważ zawartość może osiadać na dnie. Zmieszaj dwie łyżki proszku (26 g) z 250 ml zimnego, półtłustego mleka (1,5% tłuszczu).

Stosuj ten produkt jako element zbilansowanej i zróżnicowanej diety w ramach zdrowego, aktywnego stylu życia.  Przepisy na koktajle i propozycje podania znajdziesz na myherbalifeshake.com/pl

*Dla kontroli masy ciała:  Zastąpienie dwóch posiłków dziennie w diecie niskokalorycznej zamiennikami posiłku pomaga w utracie wagi.
Dla zbilansowanego odżywiania i utrzymania wagi ciała: Zastąpienie jednego posiłku dziennie w diecie niskokalorycznej zamiennikiem posiłku pomaga w utrzymaniu masy ciała po utracie wagi.

#4462 - Formuła 1 o smaku bananowym

 

 Zamów u Niezależnego Partnera Herbalife 

PSSB Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bespośredniej
https://pssb.pl/


pl-PL | 2018-12-16 05:27:44 | NAMP2HLASPX04